Chata v Klokočove v areáli Sudopark

Nádherné ubytovanie na Kysuciach v areáli známeho Sudoparku, kde si môžete vychutnať rekreačné kúpanie v naozajstných luxusných drevených sudoch. Chata je nová, plne zariadená a pripravená zabezpečiť vám plnohodnotnú rekreáciu v lone prírody. Ubytovať sa je možné v dvojlôžkových izbách aj štvorlôžkových apartmánoch, vhodných pre celé rodiny. Celková kapacita chaty je 16 osôb. Čaká na Vás skutočný relax v plne zariadenej kysuckej drevenici s detským kútikom a spoločenskou miestnosťou, krbmi, infrasaunou, možnosťou vonkajšieho kúpania v sudoch s horúcou vodou a to všetko v nádhernom prírodnom prostredí s množstvom možných turistických aktivít . V prípade záujmu o rezerváciu ubytovania prosím vyplňte rezervačný formulár, v ktorom si zvolíte počet osôb a želaný termín ubytovania. Formulár vám automaticky vygeneruje voľné kapacity na daný termín.

Ceny ubytovania:

• člen ZO OZ KOVO VW SK  10 €/noc
  • člen OZ KOVO 17 €/noc
  • osoby, ktoré nie sú členmi odborového zväzu 25 €/noc
  • ZĽAVA pre nečlenov – 20 €/noc v prípade rezervácie 2 a viac nocí

odborari@odboryvolkswagen.sk

Lokalita:

Chata sa nachádza v areáli drevenej dediny Sudopark na Kysuciach.

Adresa:
Klokočov 404
023 22 Klokočov pri Čadci

GPS súradnice: N 49.4716° , E 18.58049°

Viac informácií nájdete tu: www.sudopark.sk

Apartmán so 4 posteľami
Izba s 2 posteľami
Novinka! Ak ste boli v minulosti našim členom a máte záujem o opätovný vstup do ZO OZ KOVO VW SK, bude Vám predchádzajúca dĺžka členstva, na ktorú sú viazané aj rôzne výhody zarátaná automaticky a bez poplatku. Pridajte sa k nám. Spolu sme silnejší!

Zavrieť