Dovolenka na Slovensku v lone prírody

20. mája 2020 / ,

Po nútenej izolácii si zaslúžite oddych. A možno aj uvažujete nad tým, aká bude tohtoročná dovolenka a kde ju bude možné stráviť. Ak plánujete stráviť dovolenku na Slovensku, dávame vám do pozornosti našu odborársku chatu Gazdovský dvor v Klokočove s kapacitou 16 osôb.

Chata je nová, plne zariadená a nachádza sa v lone nádhernej prírody.

Ceny: 10 €/noc pre členov ZO OZ KOVO VW SK, 17 €/noc pre členov OZ KOVO, 25 €/ noc pre nečlenov a v prípade rezervácie na 2 a viac nocí je cena pre nečlenov zvýhodnená na 20 €/noc.

Rezervácie robte prostredníctvom rezervačného formulára na našej webovej stránke v sekcii ODBORÁRSKA CHATA, kde zadáte počet osôb a želaný termín. Formulár vám automaticky vygeneruje voľné miestnosti alebo apartmány v daných termínoch.

Novinka! Ak ste boli v minulosti našim členom a máte záujem o opätovný vstup do ZO OZ KOVO VW SK, bude Vám predchádzajúca dĺžka členstva, na ktorú sú viazané aj rôzne výhody zarátaná automaticky a bez poplatku. Pridajte sa k nám. Spolu sme silnejší!

Zavrieť